fbpx

RGB LED juosta, 5M, Bluetooth, su pulteliu.

RGB LED juosta, 5M, Bluetooth, su pulteliu.

0 out of 5

32.99 

Pristatymas: 2-6 d.d

Universali RGB LED juosta komplekte su tvarkykle ir maitinimo šaltiniu.
Paruošta rinkinys
Labai prieinamas rinkinys, kurį sudaro LED juosta, valdiklis su nuotolinio valdymo pultu ir maitinimo šaltinis. Tokio paruošto rinkinio pakanka prisijungti prie maitinimo šaltinio ir mėgautis įvairiaspalviu apšvietimu naudojant LED technologiją. Šviesos diodų juosta yra 5 metrų ilgio ir naudoja SMD 5050 RGB šviesos diodus, kurių tankis 60 LED / metras.

VANDENS APSAUGA
Šviesos diodai yra apsaugoti permatoma epoksidine derva, todėl juosta yra nepralaidi vandeniui ir leidžia apšvietimą montuoti lauke. Juostos apsaugos nuo drėgmės laipsnis atitinka IP65.

Belaidis valdymas
Komplekte esantis valdiklis leidžia belaidžiu būdu valdyti apšvietimą, naudojant pridedamą nuotolinio valdymo pultą. Tvarkyklė leidžia keisti spalvą, ryškumo lygį, automatinio išsijungimo laiką ir iš anksto nustatytus apšvietimo efektus.

BLUETOOTH JUNGTIS
LED juostos valdiklyje yra belaidžio „Bluetooth“ ryšio galimybė. Ryšys tarp telefono ir valdiklio vyksta naudojant tam skirtą programą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuskaityti QR kodą valdiklio korpuse, įdiegti atitinkamą programą ir įjungti „Bluetooth“ ryšį. Programa automatiškai aptiks netoliese esančius suderinamus įrenginius ir suteiks pažangių funkcijų valdyti prijungtas LED juostas.

Sandelyje: Išankstinis užsakymas Produkto kodas: EL-L100BT

Papildoma informacija

DC įtampa

Ką tik pridėjote šią prekę į krepšelį: